עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234
מציג תוצאות 31 עד 38 מתוך סך הכל של 38

אשכול: קרב סיפורים מטורפים

ציטוט פורסם במקור על ידי אילן צפה בהודעה
    אני רק אניח את זה פה

הסיפור הכי מעניין יקבל 100 זהב. שחקנים אשר יכתבו את הסיפור שידורג שני ושלישי יקבלו 50 זהב כל אחד. הסיפור לא צריך להיות קצר מ4 משפטים מלאים. התחרות תיגמר ב19 ביוני, כשנכריז על המנצחים.
    שקט מה ישלך.. לא יפה ככה לעשות..

ולגבי התחרות, זה נחשב אם אני רושם שאין לי סיפור? אמרתם רעיון יצירתי.. הנה בקשה יצירתי או לא?
    IL4-kaparot, Cther. IL19-alen
    ILX15 - kaparot, ILX17 - dreamland, ILX18 - OchliGochli/Thekiller, ILX19 - Simply Tiger, ILX20 -White Cheese

[30/08/2016 15:21:01] Yotam Gerer: גרר שמע מזל שאני לא מכיר אותך במציאות כי אני כבר הייתי מתנקש בך

שחקני הווה

וככה זה מתחיל...
    החיילים כבר עמדו על שדה הקרב, חיכו לאויבם, שעמד להגיע.
    זה היה כבר מאוחר - אבל אף אחד לא חשב על ללכת לישון: היסטוריה תיווצר היום! החומות הלבנות של העיר הקרובה, מוסתרים בין האבנים הענקיות שכמעט ולא נראו בקרני השמש השוקעת. רק שבריר שנייה נשאר עד שהקרב יתחיל והגיבור עם החנית האדומה והארוכה על סוס הקרב החום שלו, ושילך וינסה לסיים את יריבות ארוכת השנים הזאת ולכבוש את בירת הגאלים. הגאלים, שנרדפו שנים רבות ע"י הרומאים פיללו לקצת רגעים של שקט ושלווה, אך לרומאים היו תוכניות אחרות. כבר מרחוק התחילו בליסטראות האש של הרומאים לעבוד - אולם הגאלים לא התכוונו לשבת בחיבוק ידיים ולצפות בעיר שלהם נהרסת.
    צבא אמיץ של 2000 פלנקסים מסתתר מאחורי החומה הבנויה שלהם, מחכים לשמוע את ההוראות של הגיבור שלהם.
    מנגד עומדים כ5000 אימפריאנים ו4000 סוסים מחוזקים ב500 בליסטראות אש ו300 איילי ברזל שרוצים להחריב את העיר.
    הרומאים חושבים שהם עומדים להשיג ניצחון מזהיר, שהרי היתרון המספרי בבירור נוטה לכיוונם, אך מה שהם לא ציפו מראש זה תגבורת של האימפריה הגאלית שמנסה להציל את עיר הבירה שלה. 5000 פלנקסים מצליחים להגיע בדיוק בשנייה שהרומאים לא ציפו לה, תזמון מדויק של הגאלים.
    הרומאים מתחילים להיכנס לפאניקה. הגיבור עם החנית האדומה נואם אל מול כל חבריו בפעם השנייה : אנחנו מקבלים היום הזדמנות להיכנס אל ספרי ההיסטוריה. שנים רבות של סכסוכים בין אבותינו לבין אבותיהם הולכים להיגמר היום. היום זה הרגע בוא יתחילו להתייחס אליכם כגיבורים. אולי לא כולנו הולכים לשרוד, אבל לפחות אנחנו יודעים שניתן את הכול.
    החיילים מגיעים לקרב חזיתי. קרב קשה ועקוב מדם. תחילה היה נראה כי הגאלים מצליחים להדוף את הרומאים, אך לאט לאט גדר העיר שלהם מתחילה להיפרץ.
    "עוד מכה אחת" צועק הגיבור הרומאי, אך בזמן שהוא צועק, פלנקס מגיע ומצליח להרוג אותו. הרומאים מוכי תדהמה, מתקשים לממש את אסטרטגיית הקרב שהם תכננו לפני מספר שעות במחנה. החיילים חושבים על הגיבור שלהם שנפל בקרב. אימפריאן אחד, אוגוסטוס שמו, לוקח את הפיקוד. הוא משנה את האסטרטגיה בהתאם למהלך הקרב - איילי הברזל וירידו את גדר העיר של הגאלים, מלווים ב1000 סוסים. התכנית שלו מצליחה. משם תוצאת הקרב הייתה ברורה. הרומאים הצליחו לנקום את דמו של הגיבור הנערץ שלהם, והחריבו עד היסוד את העיר הבירה הגאלית.
    "3200 אימפריאנים ו2500 סוסים אמיצים נתנו את נשמתם לאימפריה" הכריז אוגסטוס.
    שאר החיילים ששרדו ידעו מי הולך להיות הגיבור החדש שלהם - אוגוסטוס קר הרוח והאמיץ שהוביל אותם לניצחון מרהיב על האימרפיה הגאלית.

ציטוט פורסם במקור על ידי אילן צפה בהודעה
    אני רק אניח את זה פה

הסיפור הכי מעניין יקבל 100 זהב. שחקנים אשר יכתבו את הסיפור שידורג שני ושלישי יקבלו 50 זהב כל אחד. הסיפור לא צריך להיות קצר מ4 משפטים מלאים. התחרות תיגמר ב19 ביוני, כשנכריז על המנצחים.
    תודה (:

דניאל, התחכמות זה לא יצירתיות. זה בדרך כלל גם לא מצחיק

המשיכו לשלוח סיפורים!
    נערך לאחרונה על ידי Sebastian, 18-06-2017 בשעה 22:45
    יש לך שאלה? תוכל למצוא את התשובה כאן: תשובות טרוויאן
    מנהלי הפורום פועלים על בסיס התנדבותי ולכן לא זמינים 24 שעות ביממה.

הסמל האישי שלaWolfslife

סבסטיאן, אם אתה מרגיש שכמות הסיפורים לא מספקת או משהו בסגנון רק תגיד ואני אגדיל את הסיפור שלי

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

הסמל האישי שלevitar2008

??And the Oscar goes to
    נערך לאחרונה על ידי evitar2008, 19-06-2017 בשעה 17:14
    הלנקייה שלי

אם אני אתחיל להכניס פה משתמשי עבר.. זה פשוט יהיה ארוך מדי. אז אני אתחיל מ-2017
    ILX22 - EvyaGreat

משוגע פה.. משוגע.

תופיםםםםם

ציטוט פורסם במקור על ידי shar7770 צפה בהודעה
    תופיםםםםם
    מילה הם שחכו מהתחרות הזאת חחח
    שחקני הווה:
    Ilx23-????

Master-Il1
    שחקני עבר:
    Jack Russell-ilx20 ,Indomitable-ilx21 ,Ritain-il19,Ilx22-http://prnt.sc/exp261-Cipher

תופים תופים תופים...

והזוכים הם:
    במקום הראשון- shar7770
    במקום השני- aWolfsLife
    במקום השלישי- yaronman

אנא פנו לSaturn על מנת לקחת את הזהב!
    יש לך שאלה? תוכל למצוא את התשובה כאן: תשובות טרוויאן
    מנהלי הפורום פועלים על בסיס התנדבותי ולכן לא זמינים 24 שעות ביממה.

עמוד 4 מתוך 4 ראשוןראשון ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)