עמוד 1 מתוך 5 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 46

אשכול: "המבקרים"

ברירת מחדל "המבקרים"

"המבקרים"

אני מקווה שבעתיד לא יהיו עוד מבקרים, שבמקום "לבקר" "יכוונו". שבמקום ביקורת צולבת לעיני כל תבוא הודעה פשוטה אחת- "אפרט לך בפרטי איפה לדעתי כדאי לשפר" או שהכותרת של התגובה תהיה "הכוונה לכותב" ולא "ביקורת לא נעימה"

אני תלמיד אלקטרוניקה, מאז שאני זוכר את עצמי אני קורא, זה התחביב שלי, זה הפינה אליה אני בורח שקשה לי או כשאני עייף, שסתם משעמם או שאני רעב ואין מה לאכול.
    לפני מעט זמן החלטתי לכתוב, נתתי למילים לרוץ על הדף, לא משהו רציני.. סתם כדי להעביר את הזמן. הבנתי שזה כיף לי, גיליתי על עצמי שאני אוהב לכתוב, כל דבר שכתבתי משך אותי לכתוב עוד. כל ספר שכתבתי הלך למגירה הנאמנה שלי. באותו זמן אף אחד לא קרא מה שכתבתי ולא פרסמתי את התחביב בפני אף אחד.
    כעבור כמה שבועות גיליתי שרוב שעות היום אני מעביר בלכתוב סיפורים. החלטתי אולי הגיע הזמן לפרסם את אחת מיצירות הכתיבה שלי? אני אתן לחבר או חברה לקרוא ולתת חוות דעת או אולי סתם לפרסם באיזה אתר מקוון כדי שאנשים מנוסים ממני יעזרו לי להשתפר. החלטתי לעשות זאת. הדבר לא היה פשוט, לפני שאני אפרסם משהו אני צריך שהסיפור יהיה טוב ואני יהיה מרוצה ממה שיצא. לאחר שבועיים בערך כתבתי סיפור קצר, זה היה לא קל בכלל, לכל מילה שנכתבה בסיפור הזה אולי 4 או חמש מילים נמחקו. כשהסיפור היה מוכן סוף סוף ואהבתי את מה שיצא גלשתי באינטרנט בחיפוש אחר פורום כתיבה בו אוכל לשוחח עם אנשים כמוני שנהנים מכתיבה, לבקש מהם עזרה וטיפים, לקרוא את הסיפורים שהם כתבו ולקבל איזשהו רעיון לכתיבה.
    לאחר כמה דקות הגעתי לפורום בו ראיתי הרבה אנשים מנוסים בכתיבה, אצל רובם זה יותר מתחביב, זה מקצוע (מקצוע צד או העיסוק העיקרי). ידעתי שזה המקום שבו אני צריך לפרסם את הסיפור שכתבתי. שם יוכלו לתת לי סיוע מקסימלי, עם הטיפים שלהם אוכל לכתוב הרבה יותר טוב ואולי אצליח להיות יותר מכותב ספרים למגירה.
    פרסמתי שם את הסיפור שכתבתי ובנוסף כתבתי בתחתית- "זהו הסיפור הראשון שפרסמתי אשמח להערות / הארות ממכם, תכוונו אותי בבקשה לכתיבה טובה יותר".
    חיכיתי רגע ועוד כמה רגעים עד לתגובה הראשונה.
    לבסוף היא הגיע! התגובה נכנסה ומיהרתי לראות מה כתוב בה. הכנתי את עצמי למקרה שהיא תהיה לא נעימה, מה גם מראש באתי בידיעה שהסיפור לא מקצועי ונכתב על ידי חובבן, ואני פה כדי להשתפר וללמוד מהערות שיכתבו לי אותם חברי הפורום המנוסים.

"הסיפור פאתטי וצפוי, ולגבי השורה אחרונה.. ממליצה לך למצוא תחביב חדש" כך אמרה לי בתוקפנות "הביקורת". כשעניתי חזרה בבוז לתגובה שלה היא דרשה שאומר לה תודה, על זה שבכלל היא קראה את הסיפור שלי וכתבה תגובה.
    ביקורות נוספות הגיעו שמבשרות רעות על הסיפור והכתיבה שלי. לזה לא הייתי מוכן, לא ידעתי אם להקשיב להן, לאותן תגובות שכתבה לי "הביקורת", ופשוט לפרוש מהתחביב הזה שנהניתי ממנו כל כך.

יום לאחר מכן, לאחר אותו יום רצוף ביקורות, נשלחה אלי הודעה בפרטי- "אל תקשיב למה שרושמים לך בתגובות, אל תפרוש מהתחביב שלך בגלל ביקורות כאלה.., הסיפור שלך בנוי לא טוב, העלילה לא מסודרת, הייתי ממליץ לך..." ההודעה המשיכה והייתה ארוכה, והייתי צמא לקרוא את כולה. הודיתי לו על כך שעזר לי, שכבר חשבתי על לפרוש מכתיבה, הודיתי לו על זה שלקח אותי ברצינות ולא ביקר כמו כל השאר. השיחה איתו נמשכה לא מעט שעות, בהן בעיקר שאלתי שאלות.

ממנו הבנתי שאותם "מבקרים" חושבים שהם עוזרים, שהם מועילים בכך שהם כותבים ביקורות קשות, הם משתמשים בתירוצים כמו- "מה שלא הורג אותך- מחשל אותך", "אנחנו לא חברים שלו שישקרו לו כשהוא עושה משהוא לא נכון ונגיד לו שזה נפלא.." וכו'...
    אני הבנתי אותם, הם מנסים לעוזר, אך הם לא יודעים איך...
    אם היו מסתכלים במילון, הם היו מבינים שהמילה "לבקר" היא מילה נרדפת למילה "לגנות", ואין איש שירצה ללמוד ולחשל את עצמו על ידי הגינויים שזורקים על שמו. אחרי הכל המשפט "מה שלא הורג אותך- מחשל אותך" זה משפט שהאח הגדול אומר לאח הקטן אחרי שהרביץ לו... כי מי ירצה לחשל את עצמו על ידי גינויים שזורקים על שמו? מי היה רוצה ללמוד בצורה הזו?

אני מקווה שבעתיד לא יהיו עוד מבקרים, שבמקום "לבקר" "יכוונו". שבמקום ביקורת צולבת לעיני כל תבוא הודעה פשוטה אחת- "אפרט לך בפרטי איפה לדעתי כדאי לשפר" או שהכותרת של התגובה תהיה "הכוונה לכותב" ולא "ביקורת לא נעימה".

(הסוף)
    היי, זה הסיפור הראשון שפרסמתי בפורום...
    הגעתי לכאן על ידי המלצה של חברה מהמשחק. כשהגעתי התחלתי לחקור מי הקהילה והאמת נרתעתי מאוד אם לשלוח לכאן משהו בגלל המנהג שלכם "לבקר". לכן החלטתי לכתוב משהו בנושא שינסה להמחיש איך זה מרגיש ונראה. אני מאמין שהסיבה לכך שלא באים לכאן הרבה כותבים חדשים (אני פשוט ראיתי שכתבתם את זה באחד האשכולות כאן) היא שכמוני, אנשים חדשים שבאים לכאן נרתעים מהמנהג הזה של הביקורת. הייתי מעדיף אם המנהג יפסק ובמקומו יהיה כותרת אחרת שבמקום "לבקר" יתחילו "לכוון", ככה לדעתי זה צריך להיות, יותר מועיל ומכבד.
    אשמח לשמוע חוות דעת על מה שכתבתי, אם אהבתם או לא אהבתם (אני יודע שיש הרבה מה לתקן), אך אני אשמח אם באשכול תרשמו רק חוות דעת ובפרטי תכתבו את מה שלדעתכם נחשב "לא נעים", זה גם יותר מכבד וגם יותר מועיל. אני רק אחדד, אני מודה לכל אחד שקרא את מה שכתבתי ועוד טורח לכתוב תגובה מועילה, אך גם לזה יש דרך ואני לא מבקש ממכם ביקורת... תודה על ההבנה ^^

עידן.
    נערך לאחרונה על ידי zoaridan1, 25-05-2017 בשעה 14:26
    כאן יושב בכייף עידן זוארי, snufkin משרת 1, אתם מוזמנים להגיד שלום ^^

לא יכולתי להסכים יותר. בתור אחד ש"צופה מהצד" כבר כמה שנים על הפורום הזה, אני יכול לומר בביטחון מלא שהאנשים פה יהירים ברמות. זה מחליא לפעמים.

תגידו מה שתגידו, זה נכון. לפעמים כלכך קל עם לשון קצת מחודדת ומילים חריפות להוריד בנאדם, ואני בטוח שאותם "מבקרים" יודעים זאת מצוין.

מה לעשות שיותר קל לדבר בציניות עוקצנית מאשר באמת להוריד מכבודם העצום בתור משתמשי כבוד בפאקינג פורום טרוויאן ולכתוב ביקורת בטון יותר ידידותי.
    IL1- Trump

עוד מתקופת הפנתרים

ציטוט פורסם במקור על ידי dsa צפה בהודעה
    לא יכולתי להסכים יותר. בתור אחד ש"צופה מהצד" כבר כמה שנים על הפורום הזה, אני יכול לומר בביטחון מלא שהאנשים פה יהירים ברמות. זה מחליא לפעמים.

תגידו מה שתגידו, זה נכון. לפעמים כלכך קל עם לשון קצת מחודדת ומילים חריפות להוריד בנאדם, ואני בטוח שאותם "מבקרים" יודעים זאת מצוין.

מה לעשות שיותר קל לדבר בציניות עוקצנית מאשר באמת להוריד מכבודם העצום בתור משתמשי כבוד בפאקינג פורום טרוויאן ולכתוב ביקורת בטון יותר ידידותי.
    אני מקווה שכולם יסכימו כמוך ^^
    ושבכלל המסר מהסיפור שכתבתי עבר כדי שיהיה נעים לכתוב ולפרסם כאן, וכמובן שיהיה נעים ללמוד מאנשים מנוסים וחכמים כאן (ויש לא מעט בפורום..).

Just do it. הסמל האישי שלmaayan.lab

בגדול - זה נראה כמו אמרה כלשהי על המבקרים פה הרבה יותר מאשר סיפור. עד לחלק של "הסוף" אפילו לא הבנתי שמדובר בסיפור, הייתי בטוח שזו ביקורתיות רגילה לגמרי.

אז שוב, זה לא נראה כמו סיפור. אני לא מרגיש כאילו אני חווה דרך מסוימת עם הגיבור. זה נראה כמו אחלה מחשבות שחשוב לך לדבר עליהן, וזה אחלה - אבל כמו סיפור זה לא נראה. להבנתי, רצף האירועים המוצג הוא פרי דמיונו של הכותב - אבל כל הצורה בה הקטע כתוב מוצג בצורה ביקורתית שקשה לחשוב עליה בתור סיפור. דברים כמו "אני חושב שככה וככה לגבי האנשים פה" - ברגע שנתת חוות דעת אישית על משהו שהוא חיצוני לסיפור - הפכת אותו מסיפור לקטע ביקורתי. שזה שוב, אחלה - אין לי בעיה עם ביקורת... אבל זה נראה לי יותר מתאים לפורום "בית הקפה" מאשר לכתיבה יוצרת.

אם אתה בכל זאת רוצה לנסות לכתוב משהו שייראה כמו סיפור, יש כאן שלל מדריכים לכותב המתחיל (בספריות השונות או בלינקיות אישיות).

ורק נקודה אחרונה נוספת:
    פעם הייתי מנסה שהביקורות שלי יהיו מאוד בונות, אבל בדרך כלל התקשורת נתקלת באוזניים אטומות של מלאך טהור שחושב שהוא מושלם והכל קשקושים... מעייף מאוד להשקיע את המאמץ בלקרוא ולהגיב במצב כזה. לכן כבר הרבה יותר קשה לי לתת ביקורת בונה (לא שאני מחליף אותה בדורסנות או משהו כזה, אלא בלא להגיב). אבל יש פה עדיין שלל מבקרים עם הכוחות האלה.

בקיצור, ממש מציע שתקרא את המדריך לכותב המתחיל של דאטרלי.

עריכה:
    בגלל היותך קצת חדש פה - הרשיתי לעצמי לעשות את החיפושים בשבילך.

להלן,
    המדריך לכותב המתחיל מאת דאטרלי.

הספרייה - בה תוכל למצוא מדריכים שונים.
    נערך לאחרונה על ידי maayan.lab, 25-05-2017 בשעה 06:52

הסמל האישי שלaWolfslife

אני הקפצתי אשכול מ2013 מלפני זמן מה שבו דיברתי על אותו הנושא, ממליץ לקרוא את כל התגובות באשכול משנת 2017, גם שלי וגם של שרון וליאור.
    http://forum.travian.co.il/showthrea...t=87719&page=6
    כל מה שאמרתי בנוגע לנושא הזה אני מקווה שהובהר שם.

עריכה: מחזק אחד מהדברים שמעיין אמר כאן שחשוב לי להדגיש:
    "אבל יש פה עדיין שלל מבקרים עם הכוחות האלה".
    אני לא תומך בשיטה של פשוט להתעלם ממשהו כשאין כוח, אבל מצד שני אני בהחלט מסוגל להבין את זה.
    זה באמת מאוד קשה להתמיד במשהו שדורש ממך השקעה כל פעם מחדש, אבל זה לא בלתי אפשרי, ובמצב העכשווי של הפורום אני חושב שאם לא נשקיע עבור מה שנהנינו ממנו בעבר אז סופית נחתום את גורלו ואנשים חדשים לא יוכלו ליהנות ממנו, ולי זה חבל.

נערך לאחרונה על ידי aWolfslife, 25-05-2017 בשעה 07:04

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

ציטוט פורסם במקור על ידי maayan.lab צפה בהודעה
    בגדול - זה נראה כמו אמרה כלשהי על המבקרים פה הרבה יותר מאשר סיפור. עד לחלק של "הסוף" אפילו לא הבנתי שמדובר בסיפור, הייתי בטוח שזו ביקורתיות רגילה לגמרי.

אז שוב, זה לא נראה כמו סיפור. אני לא מרגיש כאילו אני חווה דרך מסוימת עם הגיבור. זה נראה כמו אחלה מחשבות שחשוב לך לדבר עליהן, וזה אחלה - אבל כמו סיפור זה לא נראה. להבנתי, רצף האירועים המוצג הוא פרי דמיונו של הכותב - אבל כל הצורה בה הקטע כתוב מוצג בצורה ביקורתית שקשה לחשוב עליה בתור סיפור. דברים כמו "אני חושב שככה וככה לגבי האנשים פה" - ברגע שנתת חוות דעת אישית על משהו שהוא חיצוני לסיפור - הפכת אותו מסיפור לקטע ביקורתי. שזה שוב, אחלה - אין לי בעיה עם ביקורת... אבל זה נראה לי יותר מתאים לפורום "בית הקפה" מאשר לכתיבה יוצרת.

אם אתה בכל זאת רוצה לנסות לכתוב משהו שייראה כמו סיפור, יש כאן שלל מדריכים לכותב המתחיל (בספריות השונות או בלינקיות אישיות).

ורק נקודה אחרונה נוספת:
    פעם הייתי מנסה שהביקורות שלי יהיו מאוד בונות, אבל בדרך כלל התקשורת נתקלת באוזניים אטומות של מלאך טהור שחושב שהוא מושלם והכל קשקושים... מעייף מאוד להשקיע את המאמץ בלקרוא ולהגיב במצב כזה. לכן כבר הרבה יותר קשה לי לתת ביקורת בונה (לא שאני מחליף אותה בדורסנות או משהו כזה). אבל יש פה עדיין שלל מבקרים עם הכוחות האלה.

בקיצור, ממש מציע שתקרא את המדריך לכותב המתחיל של דאטרלי.
    קראתי אותו, עם הזמן אני מאמין שאני אשלוט במה שקראתי, מקווה שהסיפורים הבאים שלי יהיו יותר טובים.
    בתוך הסיפור קיימת סוג של ביקורת, וזה כן סיפור לא הכי טוב שיש, אבל בהחלט סיפור. התחלתי את הסיפור וסיימתי אותו באותו המשפט כדי שהמסקנה מטרה תבוא מראש, מה שכנראה עוד יותר גרם לבלבול שאתה מתכוון אליו (אולי זה לא היה רעיון כזה טוב כמו שחשבתי שהוא יהיה ).

לא אמרתי לתת ביקרות בונה, פשוט אמרתי לא לתת ביקורת... אתם רוצים לתת חוות דעת שלכם אם אהבתם או לא, זה מצויין. אתם רוצים לעזור? בכיף. אתם חושבים שחלק מהעזרה אולי טיפה קשה לשמוע? ספרו בפרטי לאותו בן אדם. הוא נעזר בכם ולקח אותכם ברצינות? מעולה עשיתם עבודה טובה בלי לפגוע בו ולהוריד מכבודו או מכבודכם. הסברתם לו בפרטי והוא בחר להתגונן ולא להקשיב לכם/ ללמוד ממכם? גם טוב, למדתם שלא צריך לעזור לו ולטרוח לכתוב לו בפרטי.

"אל תלבין פני חברך ברבים", משפט פשוט ונכון. אני לא בן אדם מאמין... אני פשוט בן אדם.
    ועצם זה שיש פה הסכמה ממשהוא ותיק בפורום "שצופה מהצד" מחזקת את הטענה שלי שקיים פה מנהג שהיה עדיף בלעדיו.
    כמובן שאני אמשיך לקרוא עוד מדריכים בנושא כתיבה ואלמד מה ואשתפר. למען האמת, אם תסתכל בפורום תחרויות בסקר דו עט תבין מההודעות למה רשמתי את זה...

ציטוט פורסם במקור על ידי aWolfslife צפה בהודעה
    אני הקפצתי אשכול מ2013 מלפני זמן מה שבו דיברתי על אותו הנושא, ממליץ לקרוא את כל התגובות באשכול משנת 2017, גם שלי וגם של שרון וליאור.
    http://forum.travian.co.il/showthrea...t=87719&page=6
    כל מה שאמרתי בנוגע לנושא הזה אני מקווה שהובהר שם.

עריכה: מחזק אחד מהדברים שמעיין אמר כאן שחשוב לי להדגיש:
    "אבל יש פה עדיין שלל מבקרים עם הכוחות האלה".
    אני לא תומך בשיטה של פשוט להתעלם ממשהו כשאין כוח, אבל מצד שני אני בהחלט מסוגל להבין את זה.
    זה באמת מאוד קשה להתמיד במשהו שדורש ממך השקעה כל פעם מחדש, אבל זה לא בלתי אפשרי, ובמצב העכשווי של הפורום אני חושב שאם לא נשקיע עבור מה שנהנינו ממנו בעבר אז סופית נחתום את גורלו ואנשים חדשים לא יוכלו ליהנות ממנו, ולי זה חבל.

אני אכנס לעיין שם בלינק ששלחת, אני מסביר מנקודת מבט שלי את הרתיעה לכתוב פה משהו בפורום, בתור אחד שהוא חדש בפורום ומעוניין לכתוב ולפרסם כאן. בנוסף לזה הצעתי דרך שלדעתי תפתור את הרתיעה הזו.

עריכה:
    ראיתי מה שכתוב בלינק, זה רק מצדיק יותר את מה שכתבתי.
    זה שהוא יודע את זה ש"הביקורת" לא נעימה ובוחר לשלוח אותה מול כל הקהילה זה כבר לדעתי דבר מוטעה (היו כמה זה לא מכוון לאחד ספציפי..).
    אומנם כוונתו הייתה לעזור, אני בין את זה ואני חושב שזה מצויין שהוא ככה אכפתי, אבל יש לזה דרך...
    אני לא אמשיך לכתוב ולצודד את מה שכתבתי ואת דעתי. זה מכניס אותי למקום של וויכוח שאין לי טעם / עניין להכנס אליו.
    ובלי קשר אם יש לכם הצעות לשיפור או מצאתם משהו לא נכון/ לא טוב בסיפור תוכלו לעזור לי בפרטי / כאן במידה וזה מכבד אותי ואתכם, אני בכל אופן אשמח לעזרה כזו.
    תודה מראש
    נערך לאחרונה על ידי Koresh, 25-05-2017 בשעה 14:37 סיבה: הודעות כפולות

Just do it. הסמל האישי שלmaayan.lab

תגובה של "אהבתי" / "לא אהבתי" היא רק ליטוף לאגו או כאפה עם הצד המעליב. לפעמים ליטוף לאגו זה סבבה אבל תכל'ס זה לא עושה הרבה מבחינת למידה לשיפור. אני באמת מנסה שהתגובות שלי כן יהיו בונות, זה תהליך שאני חוזר אליו לאט לאט (רמת הפעילות שלי בפורום הייתה די נמוכה במשך כמה זמן).

אגב, לטובה - לא שמתי לב לשגיאות כתיב.
    ועוד משהו בנוגע לקטע - אף אחד פה לא סופר, בטח שלא עובד בזה (לפחות כמעט אף אחד). נכתב כתגובה לשורה "אצל רובם זה יותר מתחביב, זה מקצוע". אפשר להגיד שפשוט מדובר בתחביב משותף של המשתמשים בפורום הכתיבה היוצרת.
    נערך לאחרונה על ידי maayan.lab, 25-05-2017 בשעה 07:15

הסמל האישי שלaWolfslife

גם אני בהתחלה בתור אחד מהראשון בלבד (הצד שמפרסם) חשבתי לעצמי כמה יהיה יותר נוח ופשוט אם פשוט ישלחו לי בהודעות פרטיות כל מה שאפשר לתקן והיכן לפי דעתם שגיתי מסיבה זו או אחרת, אבל רק לאחר שהתחלתי גם לפרסם וגם לבקר הבנתי שזו חוצפה לבקש את זה.
    המבקרים משקיעים עבור משהו שחשוב להם להשקיע בו, אבל בכל זאת התמורה עבור העלות היא כמעט אפסית, פרסום הביקורת בפומבי מראה לפחות שאכפת לך ושאתה משקיע בזה וזה גם גורם לאנשים אחרים להשקיע, אכפתיות יכולה להפוך לכדור שלג מתגלגל בעוצמה כמעט כמו של כדור שלג מתגלגל של שנאה.
    מה גם שפרסום בפומבי מונע חזרה על אותן ההערות וגם עוזר לראות צדדים נוספים של היצירה ממבקרים אחרים.
    יש לזה הרבה יותר בונוסים מאשר מינוסים.

עריכה:
    "
    ועוד משהו בנוגע לקטע - אף אחד פה לא סופר, בטח שלא עובד בזה (לפחות כמעט אף אחד)."
    מעיין אין לי שמץ על מה אתה מדבר, מאז שהתחלתי להקפיץ יצירות אני שוחה בכסף.
    נערך לאחרונה על ידי aWolfslife, 25-05-2017 בשעה 07:23

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

תגובה של "אהבתי" / "לא אהבתי" היא רק ליטוף לאגו או כאפה עם הצד המעליב. לפעמים ליטוף לאגו זה סבבה אבל תכל'ס זה לא עושה הרבה מבחינת למידה לשיפור. אני באמת מנסה שהתגובות שלי כן יהיו בונות, זה תהליך שאני חוזר אליו לאט לאט (רמת הפעילות שלי בפורום הייתה די נמוכה במשך כמה זמן).

ועוד משהו בנוגע לקטע - אף אחד פה לא סופר, בטח שלא עובד בזה (לפחות כמעט אף אחד). נכתב כתגובה לשורה "אצל רובם זה יותר מתחביב, זה מקצוע". אפשר להגיד שפשוט מדובר בתחביב משותף של המשתמשים בפורום הכתיבה היוצרת.
    זה מהדברים שהקצנתי במעט (מה שכן זה ממש מרגיש שאתה ועוד כמה פה כותבים כחלק מהעיסוק שלכם ).
    ואני לא אומר להפוך לנחמדים יותר ולהגדיל את האגו של הכותב, אני פשוט מציע שבפורום תכתבו חוות דעת, ובפרטי תרחיבו אם תרצו על שאר הדברים, הרבה יותר יעיל, רציני ומקצועי.
    אני מקווה שהבנת אותי
    אני ממש מעריך את זה שאתם מגיבים כאן וקראתם את מה שכתבתי, אני לומד מזה המון, מהתגובות שרושמים לי או שרושמים לאנשים אחרים בפורום. זה נכון שלרוב הערות בונות ולא נועדות "לקטול" אנשים כאן (למרות שלפעמים גם זו דרך ללמד) אבל היה יותר נחמד אם זה היה קורה בינך לבין אותו כותב, כמו שלא יהיה נעים שמורה בבית ספר תתחיל לדבר על מבחנים של ילדי הכיתה מול כולם, זה בדיוק אותו הדבר.
    נערך לאחרונה על ידי zoaridan1, 25-05-2017 בשעה 07:33

צודק, אבל הרמות היום שלן התגובות בפורום הם כבר מוגזמות
    אגב, מצאתי שגיאת כתיב
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)