עמוד 1 מתוך 28 12311 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 275

אשכול: היום שאחרי

ברירת מחדל היום שאחרי

היום שאחרי
    רקע:
    השנה היא 2083, והעולם על סף הכחדה. מלחמת העולם השלישית הייתה יותר נוראה משציפו. מיליונים מתו, ורוב העולם כבר אינו ראוי למגורים. מארצות הברית נשארו רק שש ערים, כולן צמודות אחת לשנייה, כולן זוממות להפיל אחת את השניה, ועל כל אחת שולטת מדינה אחרת:
    רוסיה
    גרמניה
    סין
    בריטניה
    צרפת
    איראן

כאן אתם נכנסים לתמונה:
    אתם יכולים לבחור להיות סוכנים של אחת המדינות, או להיות עצמאי בעל מטרה שידועה רק לך. כל סוכן של מדינה מטרתו להפיל את המדינות האחרות, ע"י הפלת המנהיג שלהן. המדינה יכולה לתמוך בסוכנים שלה, ועקב כך מי שיחליט להיות עצמאי יתוגמל, כדי לשמור על שוויון.

חוזה:
    כל שני שחקנים או יותר בעלי מטרה משותפת רשאים לכרות ברית ביניהם, כאשר הברית תתפוגג לאחר השגת המטרה. שימו לב! החוזה הוא ציבורי וכולם יכולים לראות אותו, אסור לחתום על חוזה ללא ידיעת שאר המתחרים, שחקנים אשר יעשו זאת יושעו מהמשחק.

שימו לב! אתם יכולים לקנות את כל הנשקים, תלוי איפה אתם נמצאים. למשל, אני בבריטניה, אני יכול לקנות אך ורק את הנשקים של הבריטים, ללא קשר לאזרחות.

חנות-רוסיה:
    אקדח - 500$
    קלשניקוב- 1200$
    רובה צלפים דרגונוב- 3000$
    *משתיק קול- 700$

חנות- גרמניה:
    אקדח זיג- 700$
    g 36 (רובה) -1600$
    רובה צלפים מאוזר- 2700$
    *משתיק קול- 500$

חנות- סין:
    אקדח מאקרוב- 400$
    רובה סיני- 1000$
    רובה צלפים סיני- 2300$
    *משתיק קול- 300$

חנות- בריטניה:
    אקדח ברטה- 700$

sa 80 (רובה סער) -1700$
    *l115a3 (צלפים)- 3500$
    * משתיק קול- 800$

חנות- צרפת:
    אקדח קולט-500$
    famas (רובה)- 1100$
    (רובה צלפים)- 2800$
    *משתיק קול- 700$

חנות- איראן:
    אקדח איראני- 750$
    רובה שטייר- 2000$
    רובה צלפים איראני- 3100$
    *משתיק קול- 550$

* משתיק קול לא אחידים לכל הרובים, אבל עולים אותו דבר
    * רובה הצלפים הבריטי הורג בירייה אחת, ללא כל קשר לציוד מגן (גם האחרים הורגים בירייה אחת, אלא אם כן יש לכם ציוד מגן, וחוץ מזה אתם גם צריכים לפגוע במטרה ולא לפספס).
    * אם יש אביזרים מיוחדים (רעל, שיקוי שינה...), בגדים מיוחדים או נשקים שלא ראיתם כאן פשוט תיכנסו לחנות ואני אגיד לכם כמה זה עולה.
    * כל מדינה יכולה להיבחר פעם אחת בלבד

טופס הרשמה:
    שם בפורום:
    שם הדמות:
    רקע:
    תיאור חיצוני (לא חובה לפרט אבל לפחות את הבסיס):
    מדינה (למי שאין, למחוק):
    רכוש: סכין, ת.ז של המדינה שלך, בגדים לבחירתכם-לכתוב כאן,
    כסף: 0$
    מטרה(לשחקנים ללא מדינה):

המשחק עצמו יתחיל בתחילת החודש הבא, 1/6, אך ההרשמה פתוחה עד שיהיו 10 שחקנים במקסימום.

לכל שאלה לגבי המשחק, נא לפנות אלי בפרטי

שימו לב!אתם עורכים את דפי הדמות שלכם בעצמכם, במידה ואמצא טעות/אי עדכון/ רמאות השחקן יושעה מהמשחק. כדאי להשתמש במחשבון.
    במקום ת.ז של המדינה שלך, נא לרשום את המדינה שלך

רשומים:
    1. שם בפורום:
    orrvaa1
    שם הדמות: שטיינר
    רקע: לאחר ששרד את המלחמה ואיבד את כל קרוביו יצא ממקום מחבואו לאחר 3 שנים של מציאת אוכל וציוד בלילות אימונים מפרכים מתחת לאדמה ביום, והצטרף לאיראן ששלטה בדיוק באזור שבו היה מחבואו, מוכן לעשות הכל כדי להשיב חיים חדשים בעולם מלא ההרס

תיאור חיצוני (לא חובה לפרט אבל לפחות את הבסיס): מטר שבעים, רזה אך שרירי, שיער ארוך וזקן, מסתבר שאין זמן לדוגמנות בשעות מלחמה, חולצה שנעשת מעור איילים שצד, ומכנסיים שנעשו מעור דובים.
    מדינה (למי שאין, למחוק):איראן
    רכוש: סכין, ת.ז של איראן, בגדים לבחירתכם-לכתוב כאן, אקדח איראני, ת.ז רוסית, רימון, מכשיר מעקב, משתיק קול לאקדח, משקפת אינפרא אדום
    כסף: 30$
    מטרה(לשחקנים ללא מדינה):

2. שם בפורום:
    m.d.viper
    שם הדמות:מייקל וויפר
    רקע:מייקל היה רק ילד קטן שפרצה המלחמה.. הוריו ונהרגו וכך מייקל ניהיה יתום כבר בגיל 10.. את מייקל אימץ בחור בממשל של המדימה שבה הוא גדל.. אותו בחור לימד את מייקל כבר בגיל 13 שיטות לחימה..סוגי כלי נשק מכול המדינות בעולם .. והפך אותו לרוצח המושלם..בגיל 20.. המבחן הסופי של מייקל היה בפתח.. לרצוח את נשיא ארצות הבית .. מייקל ביצע את משימתו בהצלחה .. ושחזר לביתו .. הוא כבר טעם את טעמו של הרצח.. מייקל עיבד את זה.. הוא רצח את הבחור שאימץ אותו ואת כול משפחתו.. והחליט שהוא לא יפסיק להרוג עד שיהרוג את כולם
    תיאור : בחור בשנות ה30 לחייו.. עם מראה צעיר יחסית.. שיער שחור כמו עורב עיניים אדומות כמו דם צבע עור לבן שזוף .. גובה מטר 79 ..שוקל 86 קילו..
    רכוש: סכין, ת.ז של המדינה שלך, בגדים-גינס שחור נעליים שחורות.. חולצה שחורה עם ציור של נחש גדול אליו ומעל זה גאקט שחור .. כובע שחור..
    מטרה:סודי..נשלח לך בפרטי במידת הצורך
    מידנת התחלה:רוסיה
    ת"ז:רוסית

3. שם בפורום :
    Mr.Paranoid
    שם הדמות: אוציו אודיטורה
    רקע: אבא של אציו היה קורבן למזימה פוליטית שהכינה לו אחת ממעצמות העבר שבסופה הוצא להורג ע"י השלטונות, הוא נשבע לנקום.
    תיאור חיצוני: עיניים כחולות, שיער בלונדיני קצוץ, מטר 85, משקל 80 ק"ג, צבע עור לבן, שרירי וחטוב.
    רכוש: סכין, ת.ז רוסי,
    כובע גרב, חמצוואר, צעיף ומשקפי שמש שחורות, 2 סכינים ואלה מברזל, קופסת תכשיטים, כפפות, אקדח רוסי, חוב של 440$, רובה צלפים דרגונוב
    כסף: 1170$

4. שם בפורום:
    zoaridan1
    שם הדמות: לו קאן
    רקע: הוריו נרצחו כשהיה ילד קטן. במשך שנים שוטט ברחובות אחר מזון. כשהגיע לגיל 13 מצא קבוצה של אנשים, האנשים היו לבושים בכתום, לאחר כמה זמן בחברתם הבין שהם נזירים. הם היו שורדים אמיתיים, רוב שעות היום העבירו באימונים והיו צדים בקבוצות את האוכל שלהם. לו קאן לא היסס לרגע כשהוצע לו להצטרף אליהם ולגור איתם. הוא התאמן איתם, צד איתם והוא הפך לשורד אולטימטיבי. הוא לא היה רוצח, אך הוא היה חזק מאוד בעל ידע לחימה רב של סגנונות לחימה עתיקים.

תיאור חיצוני (לא חובה לפרט אבל לפחות את הבסיס): בן 22, בגובה 1.7 בעל צבע שיעור שחור וגוון עיניים ירוק בהיר. לו קאן היה בעל גוון עור לבן שזוף. על גבו היה קעקוע, מאין סימן של הנזירים.
    מדינה (למי שאין, למחוק): סין
    רכוש: סכין, ת.ז סינית, היה לו בגד כתום כמו של הנזירים בתיקו (את הבגד הוא לובש רק באימונים), היה לבוש במכנס גינס חלק וחולצה לבנה בלי שרוולים.
    מטרה(לשחקנים ללא מדינה): מטרות יגיעו בהמשך
    נערך לאחרונה על ידי eladking, 23-06-2017 בשעה 12:29
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

שם הדמות: שטיינר
    רקע: לאחר ששרד את המלחמה ואיבד את כל קרוביו יצא ממקום מחבואו לאחר 3 שנים של מציאת אוכל וציוד בלילות אימונים מפרכים מתחת לאדמה ביום, והצטרף לאיראן ששלטה בדיוק באזור שבו היה מחבואו, מוכן לעשות הכל כדי להשיב חיים חדשים בעולם מלא ההרס
    תיאור חיצוני (לא חובה לפרט אבל לפחות את הבסיס): מטר שבעים, רזה אך שרירי, שיער ארוך וזקן, מסתבר שאין זמן לדוגמנות בשעות מלחמה, חולצה שנעשת מעור איילים שצד, ומכנסיים שנעשו מעור דובים.
    מדינה (למי שאין, למחוק):איראן
    רכוש: סכין, ת.ז של המדינה שלך, בגדים לבחירתכם-לכתוב כאן,
    מטרה(לשחקנים ללא מדינה):
    נערך לאחרונה על ידי orrvaa1, 23-05-2017 בשעה 17:37

כן, למשל אם אתה עם רובה בריטי ומישהו עם רובה סיני, הבריטי ינצח, אבל קח בחשבון שהסינים הרבה יותר זולים
    "רק שני דברים הם אינסופיים בעולם, היקום והטמטום האנושי. ולגבי הראשון, אני לא כל כך בטוח" (איינשטיין)

הומוגובלין למי שמכיר

הסמל האישי שלaWolfslife

שם הדמות: הידורי שינה
    רקע: בן 21, יתום, עצלן, משחק פוקימון גו בזמנו החופשי על מנת להישאר בכושר שיא.
    תיאור חיצוני: עיניים ירוקות, שיער ממוצע-קצר בצבע שחור, גובה 1.75, לא שרירי במיוחד אבל בהחלט לא חלש
    מדינה : לא רציתי לבחור מדינה אבל כתבת בבירור שהצלפים של הבריטים הורגים בירייה אחת לעומת הצלפים האחרים, אז אני בריטי לוגם תה עם ביסקוויטים.
    רכוש: סכין, ת.ז של המדינה שלך, בגדים שחורים עם קצת ירוק עליהם.
    מטרה: אם אני שייך למדינה אז אני חייב לשחק לפי מטרה מסוימת? אם כן אז אני ללא מדינה ועדיין לא החלטתי מה המטרה שלי.
    נ.ב זה משחק קבוצתי או שאפשר לשחק חצי-חצי/בלי קשר לאחרים? (עדיין מחכה לתשובה)
    למקרה שארשם אני בוחר להיות בבריטניה אבל ללא מדינה, אני רוצה לבחור את המטרה שלי.

אחליט סופית אם אני ארשם או לא ממש לפני התחרות.
    נערך לאחרונה על ידי aWolfslife, 23-05-2017 בשעה 18:27

illusion , OpticalIllusion, itamarXD, JudgementFTL, aWolfsLife, Armadilo, a Snowy Owl,
    STAR OF DAVID, Zed, Emperor, Fire Kitty, Ofektupe, Anonymous

ועוד איזה 20 פחות מוכרים

~ 22/06/2017, על מנת צמצום עלויות הוכרז רשמית על הריגת הפורום ~
    ~ In 15/07/2017 began the slow and painful death ~

~ In 31/07/2017 a few survivors were discovered in the ruins ~

ציטוט פורסם במקור על ידי eladking צפה בהודעה
    כן, למשל אם אתה עם רובה בריטי ומישהו עם רובה סיני, הבריטי ינצח, אבל קח בחשבון שהסינים הרבה יותר זולים
    סבבה, אני איראני, (מקווה שהצבא לא יראה את זה )

שאלה לפני שאני נרשם.. האם בתור עצמאי אני קובע תמשימה שלי או שאתה קובע לי?

**%$%**only I can live for ever**%$%**

ציטוט פורסם במקור על ידי aWolfslife צפה בהודעה
    שם הדמות: הידורי שינה
    רקע: בן 21, יתום, עצלן, משחק פוקימון גו בזמנו החופשי על מנת להישאר בכושר שיא.
    תיאור חיצוני: עיניים ירוקות, שיער ממוצע-קצר בצבע שחור, גובה 1.75, לא שרירי במיוחד אבל בהחלט לא חלש
    מדינה : לא רציתי לבחור מדינה אבל כתבת בבירור שהצלפים של הבריטים הורגים בירייה אחת לעומת הצלפים האחרים, אז אני בריטי לוגם תה עם ביסקוויטים.
    רכוש: סכין, ת.ז של המדינה שלך, בגדים שחורים עם קצת ירוק עליהם.
    מטרה: אם אני שייך למדינה אז אני חייב לשחק לפי מטרה מסוימת? אם כן אז אני ללא מדינה ועדיין לא החלטתי מה המטרה שלי.
    נ.ב זה משחק קבוצתי או שאפשר לשחק חצי-חצי/בלי קשר לאחרים?
    אם אתה מדינה אתה חייב להיות לפי המטרות שלהם, שנייה אני אוציא עדכון כנראה לא הבנתם את הכוונה שלי, בכל מדינה אתם יכולים לקנות נשק שונה, זה לא משחק קבוצתי, למרות שאתה יכול להיות בחוזה עם שחקן או יותר, אבל בסוף כנראה רק אחד ינצח או כמה אנשים בעלי מטרות לא קשורות
    נערך לאחרונה על ידי eladking, 23-05-2017 בשעה 18:09

הומוגובלין למי שמכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי m.d.viper צפה בהודעה
    שאלה לפני שאני נרשם.. האם בתור עצמאי אני קובע תמשימה שלי או שאתה קובע לי?
    אתה קובע

הומוגובלין למי שמכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי orrvaa1 צפה בהודעה
    סבבה, אני איראני, (מקווה שהצבא לא יראה את זה )
    תרשום בבקשה את טופס ההרשמה המלא, שתוכל לערוך אותו ואני אוכל להוסיף לרשומים.

הומוגובלין למי שמכיר

ציטוט פורסם במקור על ידי eladking צפה בהודעה
    תרשום בבקשה את טופס ההרשמה המלא, שתוכל לערוך אותו ואני אוכל להוסיף לרשומים.
    סבבה ערכתי בהודעה הראשונה שלי

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)