מציג תוצאות 1 עד 5 מתוך סך הכל של 5

אשכול: אשכול פרישה - Cool

Wink אשכול פרישה - Cool

אז החלטתי לצאת מהשרת, ובאותה הזדמנות לחשוף את עצמי בפורום בפעם הראשונה. אספר את הסיפור שלי ואת זווית הראיה שלי על השרת ועל טרוויאן ישראל כמו גם פנייה אישית לחברה שעשו את השרת שלי מעניין
    (מזהיר חפירה די ארוכה לפניכם. מי שרוצה לקרוא תהנו לכם, רק תהיו מוכנים לפירוט מלא וכניסה לפרטים. ובלי תלונות!)
    שמי גיא, בן 18 מחכה לגיוס. שיחקתי בעבר בכל מיני שחקנים, רובם ככולם לא מוכרים, נכנסתי לזירה של 'השחקנים הרציניים בטרוויאן' בשנה האחרונה כשהייתי בהנהלת L.O.E בשרת 2 הקודם יחד עם יואב, סהר ועוד מספר חברה. לאחר מכן עברנו למהיר במתכונת מצומצמת של 15~ איש בהנהגת יואב שהביא אותנו רחוק בשרת, במידה מסויימת קרוב לניצחון בפאקינג שרת מהיר ישראלי (משהו שלא יצא לי לטעום ממנו עד אז..) ווידוי שלי הוא שפרשתי מוקדם מהשרת, הייתי מאוחר יותר על אש קטנה בהגנתי זניח בעזרה ליואב...
    פרשתי לטובת סיום הלימודים מהמשחק, וכששמעתי שנפתח שרת 2 מחדש, השרת שממנו כל הסיפור התחיל, אמרתי שאני נכנס לא משנה מה, ננסה לתת פייט למי שלא יהיה פה ולשאוף לניצחון שרת היסטורי. זאת הייתה פעם ראשונה שהייתי זמין כמו אז + שהייתה לי יכולת להשקיע זהב לכן הציפיות היו גבוהות.

מפה הצטוותתי עם חברי הטוב מאור, שאותו הכרתי משרת 2 ויותר לעומק במהיר. היינו בקשר עם קבוצת שחקנים בראשות ירין להיכנס כצד מצומצם אבל הקבוצה שלהם לא נכנסה כמתוכנן אבל אותנו זה לא עניין, אני ומאור רק היינו באטרף להיכנס ולעשות כיף בשרת.
    6 בבוקר יום רביעי, פתיחת השרת ואנחנו מתייצבים לפתוח שחקנים ולהתחיל להריץ חשבונות.
    שמות השחקנים;
    אני - Cool
    מאור - Megalodon
    פתחנו ברביע NW והתחלנו להתקדם בשקט. ראינו שרת ריק והתמלאנו בשכרון כוח, "אנחנו לוקחים בטוח"... אבל החיים הוכיחו לנו שתמיד יש הפתעות לא משנה מה חושבים או עושים

פתחנו קרופרים רחוק מהמרכז, אזור -180|-120 כשמאור 20-30 משבצות ממני, כדי לקבל שקט ולהתפתח לנו בכיף עד שנהיה מספיק חזקים להתחיל מלחמה עם מי שנרצה. התכנית הייתה שאני מרים התקפי ועושה את התקיפות ומאור יהיה ההגנתי גדול הרומאי שישמור עלינו מכל דאגה. לוקחים שבועה קטנה להאמר שלי, שבועה גדולה למאור וכל מה שנוסף על כך, מבורך. שנינו שחקני הזהב העיקריים בגרעין שנקים, וכל מיני שחקנים שנגייס יהיו תוספת כהגנתיים וכחברים להעביר איתם את הזמן.

מצאנו ברית חוות שקראו לה W.S עם מנהל ברית בשם טום, דיברנו איתו וגילינו שיש לו קבוצה של 4-5 חברה שהוא מכיר כחברים מהעולם האמיתי ושנמצאים בברית שלו. מה שעשינו בעזרת לשון חלקה ודיבורים משכנעים (נותן למאור פה את הקרדיט) הצלחנו לשכנע אותו לעזוב את הברית שלו ולהשאיר את החוות מאחורה. לקח איתו את החברה שלו להתיישב איתנו באזור הרחוק מהרגע שהבין שאנחנו לא עובדים עליו ורוצים לשתף איתו פעולה (היו הרבה בעיות אמון וויכוחים בימים הראשונים של האיחוד... במיוחד עם החברה של טום שלא הבינו מאיפה נפלנו עליהם). מהרגע שהם ישבו איתנו הם התרככו ונתנו לנו באופן לא רשמי את ניהול הברית, הביאו איתם כמה חברה נאמנים וככה נוצרה - ברית הנכים.

בערך ביום ה-20 לשרת התרחש האיחוד הזה, משם היינו בערך 10 שחקנים שישבו אחד ליד השני באזור המרוחק ונראו (יחסית לשרת הריק...) מרשים מבחוץ.
    ככה נראנו בהתחלה - http://prnt.sc/def27n
    וככה אנחנו בסוף הדרך - http://prnt.sc/e1fw3y

כל אחד התמקם באזור שלו, מי מהברית פחות מהיר ומי יותר, הלכנו קדימה. איבדנו כמה חברה לאורך הזמן באופן טבעי, בין אם פרשו לשחק בשרת אחר ובין אם מיצו את המשחק סתם כך.

פה אנחנו נכנסנו לקשרים עם הצדדים בשרת - היינו ילדים רעים והיינו בהסכמים עם כל צד בלי ידיעת האחר
    בהתחלה הידקנו קשר עם ברית ICY שהייתה בזמנו, בראשות לירן וכל מיני שותפים אחרים שעברו בחשבון. במקביל הכרנו את איתי ואת ניב, 2 שותפים מרכזיים בשחקן של סניור טוסטר שאיתם הייתה לנו כימיה ולא יכלנו לא לדבר איתם

התקרבנו יותר ויותר אל נקודת מפנה בשרת, שהייתה ביום ה-50 לשרת בדיוק. ציון דרך חשוב לנו מ2 סיבות: מאור שלנו מתגייס, והתחלתי לאמן את ההאמר הגדול שלי. מאז נהיה לנו קשה יותר לנהל את הברית מפני שהייתי צריך לדאוג לא רק לחשבון אחד גדול אלא לשניים, כמובן כולל בניות ניפוסים ופיתוח בירות, ובנוסף לאמן את ההאמר שלי שעד השבועות האחרונים שלו, הוחזק מייצור בירה בלבד (לא היה זמן לבזוז...)
    אדגיש שמהיום הראשון של השרת ועד עכשיו, לא היו לא לי ולא למאור שותפים, למעט התקופה של היום ה50 עד ה60-65 שבה גייסנו את יואב להיכנס למאור לעזור לי (תודה רבה יואב!! גם אם לא יכלת להישאר יותר זמן)
    מתישהו אז, התחלפו מאזני הכוחות בשרת. הייתה את הברית ICY שהתחזקה כשקלטה שאריות של RG (למי שזוכר את הימים ההם) ועמדה פחות או יותר שווה לכוח של ברית +++ של סניור טוסטר וסטאר, לפחות נראה כך מבחוץ. כתגובה ברית +++ התחילה לגייס הגנתיים קטנים חוץ מאשר לגרעין המצומצם שלה והצליחה די טוב - השיגו 2 בריתות אקדמיה צמודות וצייתניות, שאיתן התחילו להראות כוח ולפרק את ברית ICY לאט לאט. אחרי פרישה של ICY הגיע אביאל סרור לשרת ואיחד שאריות של ICY לברית שלו בשם 'התחלנו' - כוח מאורגן ומשמעותי שלא היה נגד +++ עד אז.
    בשיחות שלי עם אביאל עלה אופי די מתנשא שלא אהבתי, אבל המשכנו לשמור על קשר והבטחות על שיתוף פעולה בכל מקרה. משהו נוסף שלא בא לי בטוב הוא שכשאביאל נכנס לשרת, לפני יצירת ברית התחלנו התחיל לבקש משאבים מכל הפדרציה לצורך הקמת הבירה שלו, באופן מתעקש בשעה שהיה מככב בטופ בוזזים קבוע. האם נראה דבר כזה, שחקן טופ מוביל ועמוס זהב מקבץ משאבים משחקנים בכל השרת להקמת שדות בבירה??

בכל מקרה שמרתי על קשר עם כל מיני אנשים כמו גם אלכס ואנדריי מNC, כשאני מנהל פחות או יותר גם את ברית הנכים שלי, צריך להחזיק את החשבון של מאור ושלי וזה רק הדברים של המשחק, כמובן עבודה עניינים אישיים מעסיקים אותי ולאט לאט זה שוחק, אין מה לעשות. לא היה לי חשק לחפש שותף שיעזור, החיפוש אחר מחליפים אמינים אצל מאור לא היה קל ולא רציתי לחזור על כך שנית. אבל פה זה מגיע לסוף, כי למרות שמאור הבטיח להעלות זמינות אחרי סיום טירונות הוא לא מצא מוטיבציה וזמן לחזור לשחק (לא מאשים אותו), ולאט לאט ברח לי החשק להמשיך גם כן, בלי השותף העיקרי שאיתו קידמנו והקמנו הכל.
    לכן ביום ה-90~ פחות או יותר, ממש בצמוד לפני האוצרות גיבשתי החלטה לצאת מהשרת, לא לפני שאפיל איתי עוד מישהו

משהו חשוב לציין שמכל האנשים שדיברתי איתם מכל הצדדים ומכל הבריתות, מצאתי המון אנשים טובים שלאו דווקא היו שותפים לברית שלי או לאינטרסים שלי אבל עשו את השרת שווה את זה. חוץ מאביאל סרור שאיתו לא הסכמתי אידיאולוגית, לכן החלטתי להפיל עליו את ההאמר שאומן במשך 40 יום כמעט, תוך כדי לקיחה של הגנות רבות ככל האפשר של הצד שלו לקראת האוצרות.
    נפילה היום בבוקר, הנה התוצאות:
    http://travian-reports.net/il/report/74070a9f949

נמרח כליל, רוב ההגנות של הברית חיכו לי שם בעקבות חוסר מוטיבציה שלי לפייק כמו שצריך (הלכתי במטרה להימרח ולהפיק דוח מרהיב)
    וזהו, ככה זה נגמר.

עכשיו קצת תודות, נתחיל מחברי הברית שלי:
    מאור - השותף העיקרי שלי, ההגנתי הגדול והחייל הטרי. נהנתי מהזמן איתך כמובן, המון צחוקים שהיו לנו, אתה הסיבה שנכנסתי לשרת. מאחל לך בהצלחה בשירות ושנחזור לעוד שרת שבו ניישם מה שלמדנו פה, נקים ברית וחשבונות מטורפים ונעשה שרת משלנו על אמת
    טום - אמרתי לך שאני עוד אקדיש לך תודה בסיכום שרת שלי מצאנו אותך בברית הWS ושלפנו אותך משם בכוח קצת, מקווה שאתה לא מצטער שנשארת איתנו. כל הריבים והבעיות שלנו בהתחלה השתלמו, הסתדרנו אחד עם השני והרכבנו ברית לא רעה. אתה חייב לבוא איתנו לשרת הבא שנפתח!!
    דרך אגב אתה אכן הרמת חשבון פצצה בלי זהב, אני מודה, עקפת אפילו את מאור רק תייצר יותר הגנות!!
    יובל - כשהכרנו בהתחלה אני זוכר איך קיללת אנשים בהודעות וקיבלת באנים כל פעם ואחר כך התקפות מכל אותם אנשים נרגעת בסוף והיית אחלה חבר ברית ובן אדם ללמד אותו על המשחק ולהיעזר בגששים שלו חחח, חבל שפרשת אבל כמובן שהחיים קודמים לכל. מאחל לך בהצלחה בלימודים ובחיים
    זינגר/איתמר - התגייסת לנו גם כל כך מהר. לא נראה לי שבכלל מישהו שם לב שהחשבון שלך לא מאוייש כבר חודש וחצי, לא יודע מי מטפל בו לעזאזל, כנראה טום וגם אתה ואביעד אבל יש לך עתיד טוב במשחק, היה כיף כשהיית איתנו, נחכה שתשתחרר ונעשה שרת שוב, אולי תכניס זהב ויש לך חשבון טופ!!
    אביעד - האמת שמכל החבורה הכרתי אותך הכי פחות, אבל מודה שהיית איתנו ושעזרת בהחזקת החשבונות של החברה למעלה כשהם הורידו זמינות. אהבתי שהפסקת לשנוא אותי (לדעתי בשלב מסויים.. אולי?) והפסקת לבוא ראש בקיר, מעריך מאוד את העזרה שלך לברית
    מייק - האמת שגם אותך פחות הכרתי כי נכנסת מאוחר יותר, הדבקת את הפער מהר מאוד והקמת שחקן נחמד במהירות גדולה (גם בלי זהב!!) אשמח לשחק איתך בשרת הבא שלנו כשהזמן יבוא
    לכל שאר החברה בברית, חזי אביתר דוד יחיאל, בננה, וגם דניאל לירון משה וhap (לא זוכר את השם מצטער! אבל זוכר אותך) שפרשו מוקדם, היה כיף לשחק יחד איתכם וגאה כל אחד בהתקדמות שלו

ולחברה מסביב:
    איתי וניב - הכרנו במקרה והתחלנו לדבר בווצאפ. הרמתם שחקן יפה מאוד שעשה הכי הרבה בלאגן בשרת, היה נחמד לשמור איתכם קשר ולשתף אתכם במידע סודי מאחל לכם בהצלחה בשרת למי מכם שנשאר ותמשיכו לתת בראש ולהנות!! זה מה שאהבתי בצד שלכם ואצלכם, תמיד שמרתם שהעקרון הראשי שלכם יהיה הנאה וכיף במשחק לא רק תחרותיות ונצחון בכל מחיר
    אלכס ואנדריי - עד שנפתחתם אלינו סוף סוף, אם אתם זוכרים בשלב הראשון של השרת כשרצינו לבוא למגעים איתכם אבל נשארתם סגורים עד שהגיע איום הטוסטרים המרושעים - אהבתי את הגישה שלכם למשחק ואולי אתם גם ככה בחיים, לשמור על כיף וצחוקים אבל להיות רשמיים ורציניים כשצריך (בעיקר בקבוצה שהיינו בה...) לא היה לי משהו אישי נגדכם, ההתהפכות שלי הייתה רק נגד אביאל כעניין שלי מולו. למי אם לא לכם מגיע לנצח את השרת, אתם עומדים יציב וחזק בלי לאבד מוטיבציה או אחד את השני, אני אוהב את זה
    אביאל סרור - אני יודע שאתה שונא אותי עכשיו ושאני ברשימה השחורה שלך אבל יש לי משהו חיובי לומר גם לך, אני חושב שאתה מנהל את הברית שלך באופן מאורגן ומסודר, עשית יפה השרת עד עכשיו ואתה זה שאיחד את כל הצד לשחק נגד +++ ויש לכם סיכוי טוב אם תשחקו נכון. ואני מודה שיש לי משהו ללמוד כשזה נוגע לשליחת גלי תקיפה וטכניקות התקפיות, אבל לא הייתי לומד אותן ממך אישית. מאחל בהצלחה לברית שלך ולצד שלך באוצרות ובשרת, אני אחזור לפורום לעקוב אחרי התקדמות השרת כמובן...
    אני לא מצטער אבל, על ההגנות שהרגתי להגנתיים האישיים שלך זה היה נחמד. ו2 השדות שאיפסתי....
    יואב - שוב מודה לך על העזרה שלך בחשבון של מאור, אל תשכח שאתה צריך ללמד אותי עוד כמה דברים ולעשות עוד שרת איתנו. אני אביא את החבורה של טום ואתה תביא את ההאמרים שלך

לכל האחרים שאולי השמטתי בתודות או בסיפור, תודה שהייתם חלק בסיפור של השרת הזה.
    ועוד מילה לטרוויאן ישראל, אני מאחל שהדומיין ישאר פה לתמיד כדי שאוכל לקפוץ לשחקן לתקופה ברגע שארצה כמו שזה היה עד עכשיו בשנים האחרונות, אני יודע שהרבה שחקנים פרשו אבל האהבה לטרוויאן לא מתה, היא פשוט לא תמיד מתאימה לחיים של כולם כשצריך לקום בוקר אחרי בוקר ולדאוג יום אחר יום לשחקן שלך במשך 200+ יום. זה קשה אבל זה כיף ועוד אחזור לפה לכייף קצת

היי גיא (זה לירן )
    שמחתי לשחק לצידך למרות שזאת הייתה תקופה
    די קצרה , שמח שהכרתי אותך ואת מאור ומקווה שבפעם
    הבאה שניפגש בשרת נשחק יחד עד הסוף וכמובן תמיד מוזמנים לבקר
    אצלי בשרת 4
    הווה:
    IL1 -one piece
    ILX-?
    שחקני עבר:
    IL2 - ICY
    IL4-הבורר
    ILX20-subject
    Ilx22-שיא הגנות אישי אוצרות-Cipher
    http://prnt.sc/exp261

גם פה לא אוהבים את אביאל, מה יהיה?
    שחקני עבר
    ILX - Radamel \ Fury \ Marilyn Manson \ Dark Magician \ Defect \ Burger.Chips
    VNX - Harry Potter \ Empire 19 - Jinx \ AUX - Hannibal \ IL2 - the story \ IL1 - Merciless

ציטוט פורסם במקור על ידי avi1312 צפה בהודעה
    לפי החוק בארץ אתם חשודים בקשירת קשר למזימה
    ציטוט פורסם במקור על ידי יוני-Ronyk צפה בהודעה
    גם אני הייתי שם אותך במקום שמילו לנהל את העניינים.
    אני בכל מקום!

גיא למה לא כתבת אלי כמעט כלום

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)