מציג תוצאות 1 עד 1 מתוך סך הכל של 1

אשכול: התיישבות באזור האפור

Lightbulb התיישבות באזור האפור

התיישבות באזור האפור

שלום לכולם! לאחרונה ראיתי שאין מדריך בקשר להתיישבות באזור האפור, והיה לי זמן פנוי (ומשעמם. מאוד.), אם אתם קוראים את המדריך, תקראו עד הסוף כדי שלא יווצרו חורי מידע. אם קראתם ולא הבנתם, אתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי .

אתחיל מקצת הסברים על האזור:
    * אף חשבון של שחקן לא יווצר בשטח האפור.
    * האזור האפור נמצא במרכז המפה, והוא נשלט ע"י הנטארים. אתה יכול לראות את הבירה של הנטארים ממוקמת ליד המולטיהאנטר, בנקודות ציון 0|0 .
    * כפרים באזור האפור לא מייצרים נקודות תרבות ליום (מחגיגות כן אפשר לקבל), ולכן לרוב בונים את הפידרים ליד, מחוץ לאזור האפור.

שבט הנטארים ישלח כמה גלי התקפה עם בליסטראות בנסיון להרוס את הכפר החדש. אם הכפר שלך ישרוד את ההתקפות האלו, לא יישלחו התקפות נוספות.
    ההתקפות כוללות כ14 גלי קאטות (בליסטראות, כלי מצור) אחד מכל פלא שהנטארים עדיין שולטים בו (אם הם שולטים בפחות, הם ישלחו פחות גלים), וגל ניקוי מהבירה שלהם, והרבה חיילי התקפה עם כל גל.
    עכשיו נוצרת לנו בעיה; פתחתי קרופר חמוד באזור האפור, אבל הנטארים הרעים תוקפים לי אותו! מה אני אעשה?
    כדי לשרוד את המתקפות הללו אתה תצטרך כ29 מבנים (14 תקיפות, כל תקיפה מכוונת על 2 מבנים), שכאשר הכפר מגיע ל0 אוכלוסייה (נקיקים ושדות יבול עד שלב 5 כולל מביאים 0 אוכלוסייה!), הוא מושמד, ונמחק מהמפה. באותה מידה אתה יכול להגן, אך זה יבזבז לך הרבה חיילי הגנה חשובים יקרים מפז (ולרוב לא יהיה לך מספיק הגנות בתחילת המשחק).

איך אני שורד את המתקפות?

גלי ההתקפה יגיעו אל הכפר החדש 24 שעות אחרי ייסודו בשרת במהירות 1x ואחרי 8 שעות בשרת במהירות 3x.
    עכשיו, יש כמה דרכים לשרוד את המתקפות, שביניהם יש את הדרך הראשונה, שהיא הכי זולה, אך דורשת ממך להחליף את הבירה (דבר שלא תמיד טוב בתחילת המשחק).

דרך ראשונה:
    להשתמש בדרך זו רק אם אתה כן רוצה להפוך את הכפר באזור האפור לבירה.

אתה בונה;
    בניין מרכזי (5), שגרירות (1), ארמון (1) (להפוך לבירה), סתת (1), נקיק (10), 15 נקיקים שלב 1, וגם {לבחור את סוג הכפר שיש לך} -
    קרופר (15-1-1-1) 9 שדות יבול (1).
    קרופר (9-3-3-3) 9 שדות יבול (1).
    פידר (6-4-4-4 / כל אחד עם יחס שונה לברזל/טיט/עץ) 3 בורות טיט (1), 6 שדה יבול (1).
    מדוע הדגשתי את הסתת? מכיוון שהסתת תהרס אחרון בכפר, לפני כל מבנה אחר שקיים. ובגלל זה אפשר לבנות שדות יבול ונקיק (שמביאים 0 אוכלוסייה), כי הם יהרסו לפני הסתת, והכפר שלך יישאר קיים.
    עלות משאבים כוללת: כ-12k משאבים, כ-3k מכל משאב (יכול להשתנות טיפה. תלוי איזה כפר).

דרך שנייה:
    להשתמש בדרך זו רק אם אתה לא רוצה להפוך את הכפר באזור האפור לבירה (בלי בירה אי אפשר לבנות סתת, והדרך הראשונה לא תעבוד).

לבנות 29 מבנים. בכללי לא מומלץ. עדיף את הדרך הראשונה, כי לבנות 29 מבנים שמביאים אוכלוסייה ייקחו ממך הרבה יותר משאבים.
    אתה בונה; בניין מרכזי (10), שגרירות (1), נקיק (10), 5 נקיקים (6), מגורים מלכותיים (1), מחסן (2), אסם (1), שוק (1), נקודת מפגש (1), מגורי חיילים (3), אקדמיה (1), נפחייה (1), וגם {לבחור את סוג הכפר שיש לך} -
    קרופר (15-1-1-1) 1 בור טיט (1), 1 מכרה ברזל (1), 1 חוטב עצים (1), 9 שדות יבול (6), טחנת דגן (1).
    קרופר (9-3-3-3) 3 בורות טיט (1), 3 מכרות ברזל (1), 3 חוטבי עצים (1), 3 שדות יבול (6), טחנת דגן (1).
    פידר (6-4-4-4 / כל אחד עם יחס שונה לברזל/טיט/עץ) 4 בורות טיט (1), 4 חוטבי עצים (1), 4 מכרות ברזל (1), 1 שדה יבול (6).
    עלות משאבים כוללת: כ-120k משאבים, כ-30k מכל משאב (יכול להשתנות טיפה. תלוי איזה כפר).

דרך שלישית: להגן נגד התקיפה. לא אפשרי בתחילת השרת. כדי להגן אתה צריך להספליט, מידע בנוגע הספלטה תוכל למצוא במדריך של ggilead -- כיצד לבצע הספלטה/השחלה .
    הדרך לא אפשרית בתחילת המשחק, כי לוקחת כ20k הגנות. כדאי לעשות את הדרך הראשונה או את השנייה.

-----------

אלו הדרכים שאני מכיר, אשמח לצרף עוד דרכים אם מישהו מכיר. אני יודע שבטח כולם יודעים את הדרכים, אך אני חושב שהם יוכלו לעזור לשחקנים חדשים
    אשמח להערות / הארות / תגובות!
    תודה שקראתם, והמשך יום מדהים.

נ.ב:
    קרדיט לתומר (tomf101) אהובי , יוני לוי, ואפק המנטור שלי שעזרו.
    נערך לאחרונה על ידי Kipud, 18-03-2016 בשעה 17:31

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)