עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 31

אשכול: דיון: השפעת משחקי מחשב על החברה

ברירת מחדל דיון: השפעת משחקי מחשב על החברה

אני יכול לומר בלב מלא שרובנו, אם לא כולנו, אוהבים לשחק במשחקים האלו שמוציאים אותנו מן המעטפת המשעממת בה אנו חיים ומכניסים אותנו לעולם אחר או פשוט בנעליים אחרות ומעניינות יותר. בעבר זה היה משחקים דו מימדיים בהם היית רץ, קופץ על האוייבים שלך או יורה בהם, הם היו נעלמים ונותנים לך נקודות וככה היית ממשיך לשלב הבא- פשוט, כיף ותמים...

עם התקדמות הטכנולוגיה המשחקים הפכו למעט יותר מאשר סתם משהו למתי שמשעמם, ולבסוף הפכו לאחת מן התעשיות הגדולות ביותר כיום!
    הוכחה חותכת לכך הוא המשחק החדש Call of Duty: Modern Warfare 2, אשר ב-48 השעות הראשונות שלו בחנויות הרוויח לא פחות מאשר 380 מיליון דולר בארה"ב וUK בלבד. הישג מרשים הא? טוב לכן הוא זכה בתואר במוצר הנמכר ביותר בהיסטוריה...
    משחק יריות מגוף ראשון בו אתה מגלם מספר חיילים במלחמה בטרור הבנלאומי:
    פשוט- די
    כיף- מאוד
    תמים- לא ממש

מכירות המשחק הגבוהות תפסו גם את עיניהם של חדשות ערוץ 10 הישראליים, דבר די מפתיע היות ובישראל לא ממש שמים קצוץ על משחקים בארץ. במשך הכתבה ניתן שמוע מספר ביקורות על המשחק- כמה שהוא אלים, כמה שהוא ממכר, וכמה אפשר בקלות להתחרפן מדבר כזה...בערך כמו הילד כאן, אשר המתין למשחק זמן רב וכאשר התאכזב התחרפן לגמרי (לא לבעלי לב חלש).

זוהי לא הפעם הראשונה בה דברים כאלו קוראים! למען האמת דברים גרועים מזה קראו! מביניהם ילד אשר רצח את הוריו על כך שלא נתנו לו לשמור משחק אשר קנה ועד לילד בתאילד שרצח נהג מונית רק כדי לבדוק אם "לגנוב מונית קל במציאות כמו שקל במשחקי מחשב".
    בהחלט מוציא שם רע למשחקי המחשב התמימים שלנו הא? אולי לכן אסרו בוונציה שיווק של משחקי מחשב אלימים כדי למנוע נוער אלים. אפילו ברוסיה אסרו את ההפצה של Modern Warfare כי טענו שזה פוגע בכבודה.

היות ואני גיימר בעצמי אני לא יכול שלא להסתכל על הצד של הגיימרים- האם על כל השחקנים בעולם להיענש בגלל ילדים שלא יכולים לשלוט בעצמם? אם תביטו טוב מבין כל מיליוני הילדים שמשחקים רק מספר עשרות מקרים קראו, אולי אלו סתם מקרים בודדים של בעיות נפשיות? וגם אם תמנעו מהנוער את המשחקים האלימים שלו הוא יספוג אלימות מחיי היומיום שלו, טלוויזיה ומן החדשות- כך שלעצור את המשחקים לא ממש יעזור...

מה אתם חושבים? האם אתם חושבים שמשחקי מחשב באמת כלכך מסוכנים למרות שהם רק משחק? אתם חושבים שכל האירועים האלו מצדיקים חרם על מספר מותגים?
    תאמרו את דעתכם...
    In difficulty- A challenge
    In failure- A lesson
    In weakness- Strength
    In war- Victory

_JOKER_
    Guest

הוא צודק.
    מי שיקצח ביגלל מישחק הוא טיפש.

הסמל האישי שלliorbar98

ציטוט פורסם במקור על ידי ShadowVafel צפה בהודעה
    אני יכול לומר בלב מלא שרובנו, אם לא כולנו, אוהבים לשחק במשחקים האלו שמוציאים אותנו מן המעטפת המשעממת בה אנו חיים ומכניסים אותנו לעולם אחר או פשוט בנעליים אחרות ומעניינות יותר. בעבר זה היה משחקים דו מימדיים בהם היית רץ, קופץ על האוייבים שלך או יורה בהם, הם היו נעלמים ונותנים לך נקודות וככה היית ממשיך לשלב הבא- פשוט, כיף ותמים...

עם התקדמות הטכנולוגיה המשחקים הפכו למעט יותר מאשר סתם משהו למתי שמשעמם, ולבסוף הפכו לאחת מן התעשיות הגדולות ביותר כיום!
    הוכחה חותכת לכך הוא המשחק החדש Call of Duty: Modern Warfare 2, אשר ב-48 השעות הראשונות שלו בחנויות הרוויח לא פחות מאשר 380 מיליון דולר בארה"ב וUK בלבד. הישג מרשים הא? טוב לכן הוא זכה בתואר במוצר הנמכר ביותר בהיסטוריה...
    משחק יריות מגוף ראשון בו אתה מגלם מספר חיילים במלחמה בטרור הבנלאומי:
    פשוט- די
    כיף- מאוד
    תמים- לא ממש

מכירות המשחק הגבוהות תפסו גם את עיניהם של חדשות ערוץ 10 הישראליים, דבר די מפתיע היות ובישראל לא ממש שמים קצוץ על משחקים בארץ. במשך הכתבה ניתן שמוע מספר ביקורות על המשחק- כמה שהוא אלים, כמה שהוא ממכר, וכמה אפשר בקלות להתחרפן מדבר כזה...בערך כמו הילד כאן, אשר המתין למשחק זמן רב וכאשר התאכזב התחרפן לגמרי (לא לבעלי לב חלש).

זוהי לא הפעם הראשונה בה דברים כאלו קוראים! למען האמת דברים גרועים מזה קראו! מביניהם ילד אשר רצח את הוריו על כך שלא נתנו לו לשמור משחק אשר קנה ועד לילד בתאילד שרצח נהג מונית רק כדי לבדוק אם "לגנוב מונית קל במציאות כמו שקל במשחקי מחשב".
    בהחלט מוציא שם רע למשחקי המחשב התמימים שלנו הא? אולי לכן אסרו בוונציה שיווק של משחקי מחשב אלימים כדי למנוע נוער אלים. אפילו ברוסיה אסרו את ההפצה של Modern Warfare כי טענו שזה פוגע בכבודה.

היות ואני גיימר בעצמי אני לא יכול שלא להסתכל על הצד של הגיימרים- האם על כל השחקנים בעולם להיענש בגלל ילדים שלא יכולים לשלוט בעצמם? אם תביטו טוב מבין כל מיליוני הילדים שמשחקים רק מספר עשרות מקרים קראו, אולי אלו סתם מקרים בודדים של בעיות נפשיות? וגם אם תמנעו מהנוער את המשחקים האלימים שלו הוא יספוג אלימות מחיי היומיום שלו, טלוויזיה ומן החדשות- כך שלעצור את המשחקים לא ממש יעזור...

מה אתם חושבים? האם אתם חושבים שמשחקי מחשב באמת כלכך מסוכנים למרות שהם רק משחק? אתם חושבים שכל האירועים האלו מצדיקים חרם על מספר מותגים?
    תאמרו את דעתכם...
    עוד מעט היה לי את call of duty החדש!אני מת על המשחק הזה......סיימתי את 4 ו-5.....
    גם אני מה%75 שאין להם על מה לכתוב אחוזים,אם גם אתה מ%75 שאין להם על מה לכתוב העתק זאת לחתימתך

"אני שונא אנשים שלא יודעים להודות בחסרונות שלהם, אני הייתי מודה אילו היו לי."
    "סמים גורמים לתפקוד חלש, איבוד זיכרון, ועוד כמה דברים ששכחתי.."
    "עדיף לשתוק ולהחשב כטיפש - מאשר לדבר ולהוכיח את זה."
    "לפעמים האור בקצה המנהרה הוא סתם מנייאק עם מצית"

ציטוט פורסם במקור על ידי liorbar98 צפה בהודעה
    עוד מעט היה לי את call of duty החדש!אני מת על המשחק הזה......סיימתי את 4 ו-5.....
    אתה קראת מעבר לפסקא השניה?
    נחמד שאתה מתייחס רק למשחק ולא לבעיה שהעלתי פה... -_-
    In failure- A lesson
    In weakness- Strength
    In war- Victory

מה אתם חושבים? שההורים של אותם ילדים היו צריכים למנוע מהם לשחק הרבה במחשב
    במיוחד אם הם משחקים במשחקים אלימים
    האם אתם חושבים שמשחקי מחשב באמת כלכך מסוכנים למרות שהם רק משחק? כן
    אתם חושבים שכל האירועים האלו מצדיקים חרם על מספר מותגים?
    לא, זה לא פייר כלפי אותן חברות

אני אומר שההורים צריכים פשוט להגביל שעות למחשב

ציטוט פורסם במקור על ידי red lion צפה בהודעה
    מה אתם חושבים? שההורים של אותם ילדים היו צריכים למנוע מהם לשחק הרבה במחשב
    במיוחד אם הם משחקים במשחקים אלימים
    האם אתם חושבים שמשחקי מחשב באמת כלכך מסוכנים למרות שהם רק משחק? כן
    אתם חושבים שכל האירועים האלו מצדיקים חרם על מספר מותגים?
    לא, זה לא פייר כלפי אותן חברות

אני אומר שההורים צריכים פשוט להגביל שעות למחשב
    אבל להורים האלו לא היה שום מושג שהילדים שלהם מסוגלים לזה.
    לפי מה שכתוב אותם ילדים היו דווקא בסדר, ללא בעיות התנהגותיות או משהו בולט...לא הייתה להם דרך לדעת!
    בפוטנציאל אתה יכול לשחק במשחק במחשב, אבא שלך יכנס ויאמר לך לעשות שיעורים, אתה תתרגז ותשבור על הראש שלו כיסא בזמן שהוא לא שם לב...

ואתה באמת חושב שהגבלת שעות משחק במחשב יעזרו? אתה יכול להסביר למה זה נראה לך?
    In failure- A lesson
    In weakness- Strength
    In war- Victory

הסמל האישי שלliorbar98

ציטוט פורסם במקור על ידי ShadowVafel צפה בהודעה
    אתה קראת מעבר לפסקא השניה?
    נחמד שאתה מתייחס רק למשחק ולא לבעיה שהעלתי פה... -_-
    חחח אני לא חושב ככה,מי שרוצח בגלל משחקים זה או ילד קטן או פסיכופת משוחרר
    גם אני מה%75 שאין להם על מה לכתוב אחוזים,אם גם אתה מ%75 שאין להם על מה לכתוב העתק זאת לחתימתך

"אני שונא אנשים שלא יודעים להודות בחסרונות שלהם, אני הייתי מודה אילו היו לי."
    "סמים גורמים לתפקוד חלש, איבוד זיכרון, ועוד כמה דברים ששכחתי.."
    "עדיף לשתוק ולהחשב כטיפש - מאשר לדבר ולהוכיח את זה."
    "לפעמים האור בקצה המנהרה הוא סתם מנייאק עם מצית"

הסמל האישי שלdrugy

ציטוט פורסם במקור על ידי Tarrasque צפה בהודעה
    לפי דעתי לא.
    במידה ויש מקרה רצח בגלל משחק - מי שעשה אותו זה בן אדם מפִגר עם בעיה והוא צריך טיפול.
    כל בן אדם נורמאלי לא ירצח רק בגלל משחק מחשב כל שהוא.
    מחזק‏‎‏‎‏‏‎.

ציטוט פורסם במקור על ידי shadowvafel צפה בהודעה
    אבל להורים האלו לא היה שום מושג שהילדים שלהם מסוגלים לזה.
    לפי מה שכתוב אותם ילדים היו דווקא בסדר, ללא בעיות התנהגותיות או משהו בולט...לא הייתה להם דרך לדעת!
    בפוטנציאל אתה יכול לשחק במשחק במחשב, אבא שלך יכנס ויאמר לך לעשות שיעורים, אתה תתרגז ותשבור על הראש שלו כיסא בזמן שהוא לא שם לב...

ואתה באמת חושב שהגבלת שעות משחק במחשב יעזרו? אתה יכול להסביר למה זה נראה לך?
    אם ההורים יחנכו את הילד מאז שהוא קטן
    ולא מאחרי שכבר שיחק המון פעמים במחשב
    הוא יתרגל לכך שמותר לו להיות במחשב כך וכך שעות
    ולא יתנגד כי ככה הוא התחנך

הסמל האישי שלshahar201

אני דווקא עושה את כל מה שיש במשחקי מחשב שאני משחק.
    אני משחק פיפא-משחק כדורגל במציאות.
    משחק n.b.a -משחק כדורסל במציאות[לפני ששיחקתי בזה כמעט ולא שיחקתי כדורסל].
    אני לא משחק משחקים אלימים ואם אני אשחק תדעו שלא חסר לי בורג.
    משחקים מקוריים שברשותי:
    Assassins Creed Brotherhood___________________Portal 2______________NBA2K11
    CALL OF DUTY Black OPS______________________________Pro Evoulution Soccer
    Ratchet & Clank:A Crack in Time______________________Tekken 6____God of War

עמוד 1 מתוך 4 123 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)