עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 59

אשכול: מדריך לטרוויאן אחרי שנתים של מישחק.

ברירת מחדל מדריך לטרוויאן אחרי שנתים של מישחק.

במדריך הבא אני אנסה לתת לכם קצת ידע על המישחק ולחלוק את הנסיון שלי אחרי שנתים של מישחק בנית פלא עולם וניהול בריתות מובילות.
    המדריך מפורסם בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

מטרת המישחק היא כמובן לבנות פלא עולם וגם להנות מהמישחק, דברים שלפעמים מנוגדים אחד לשני מכיוון שבשביל פלא עולם צריך להיות שחקן שקול ולא לקחת סיכונים מיותרים.
    לשחקן שהתחיל את המישחק אחרי שבוע 3 מפתיחתו אין הרבה סיכוי להיכנס לטופ של השרת.
    הזמן הטוב ביותר להירשם לשרת הוא היום הראשון לטוטאנים והיום השני לרומאים וגאלים.

הדבר החשוב ביותר בטרוויאן הוא הגישה שלכם וזמן שמקדשים למישחק ביום(ובלילה), יותר זמן=שחקן יותר טוב.

המישחק מורכב מ 90% דיפלומטיה ורק 10% מישחקיות.
    בשלבים ראשונים של המישחק רוב השחקנים נמצאים באותה רמה ומילחמה עם שחקן אחר גם אם בסופו של דבר ניצחת אותו תעכב אותך מול שאר השחקנים בשרת שאתה משחק.
    הטיפ הראשון לשחקן שרוצה ללכת עד הסוף הוא לדעת שכל יום שעובר ללא מילחמה הוא יום מוצלח בדרך לפלא. מכיוון שכל יום אתה פותח פער על מאות שחקנים אחרים שנימצאים במילחמות ולא מפתחים את הכפרים והצבא. שחקן שהיום ברמה שלך אחרי שבוע מילחמה בחודשים הראשונים של השרת יהפוך ללא רלוונטי בלי שאתה ביזבזת דקה אחת עליו, מכיוון שאתה תעבור אותו בכל המדדים של האוכלוסיה והצבא והוא היה עסוק במילחמה בצד אחר של המפה שלא קשורה אליך.
    ככל שהשרת מיתקדם יותר ויותר שחקנים הופכים ללא רלוונטים וככה הסיכוי שלך להגיע לטופ 100 בשרת גבוהה יותר.

אחרי ההקדמה נעבור לכמה טיפים יותר ספציפים:

בחירת שבט: כל שבט הוא שונה לחלוטין באופי ובהתאמה לשחקן שמנהל אותו.

רומאים: השבט הקשה ביותר לכל שחקן מתחיל ומתקדם. 95% מהרומאים הופכים לחוות בתחילת השרת יותר מכל שבט אחר.
    מתאים לשחקנים שהולכים להשקיע כמויות זהב גדולות במישחק בילבד. אחרי כל החסרונות הרומאים ששורדים את שלב הפתיחה ואמצע השרת ומגעים לרמות הגבוהות יהיו בלתי מנוצחים לקראת סוף השרת.

כמות זמן השקעה נידרשת: בינונית

טוטאנים: השבט שמתאים לשחקנים מכורים ולילדים בחופש גדול. לא דורש הרבה זהב אבל דורש השקע וזמן רבים במיוחד. אם יש לך זמן לבזוז 24 שעות ביום ואתה מכור לטרוויאן זה השבט בישבילך.
    אם אין לך זמן תבחר שבט אחר.

כמות זמן השקעה נידרשת : 24 שעות ביממה.

גאלים: שבט המומלץ ביותר לאדם הממוצע. השקעת זהב תעזור מאוד אבל לא בכמויות ואין תלות מוחלטת בזהב כמו הרומאים.
    תחילת מישחק שקטה המלכודות והנקיקים נותנים את הזמן להיתפתח התקופה הטובה של הגאלים הם אמצע השרת שם הם כבר גוברים על הטוטאנים והרומאים עדין לא מאימים.

בירה: כל המישחק צריך להיות בנוי סביב הבירה הכפר החשוב והמשמעותי ביותר בטרוויאן . הבירה חייבת להיות כפר "קרופר" 15 שדות יבול . הכפר צריך להיבנות כפר מיספר 2 או 3 תלוי בכמות הבזיזות של השחקן. תמיד יש לשאוף לקרופר עם כמה שיותר נוות מידבר ולפחות 75%.
    בבירה צריך לבנות את הצבא ההתקפי החזק רומאים אמפריאנים טוטאנים גרזנים גאלים לוחמי חרב. ובהמשך להוסיף סוסים בליסטראות ונוגחים. בבירה לא בונים חילי הגנה.
    שחקן עם זהב יכול לבנות את הבירה ללא עזרה של כפרים אחרים עלידי שימוש בהמרות יבול בשוק. והו יכול להמשיך לפתח כפרים אחרים וקרופרים אחרים כרגיל.
    שחקן ללא זהב חייב לפתח ב15*15 של הבירה לפחות 6-7 כפרים תומכים שנקראים פידרים שהשימוש העיקרי שלהם הוא שליחת משאבים לבירה.
    חילי הגנה: רצוי לבנות כפרים של 9 יבול שמתמחים בסוג אחד של חיל הגנה ולשדרג אותו בחרש השיריון.
    ברגע שהמשאבים מספיקים לכם לניהול שותף תעברו לבנות \לכבוש קופרים של 15 יבול ופשוט למלות אותם חילי הגנה ולעבור לכפר הבא.

ברית: תמיד טוב להיות בתוך ברית. אבל הקשר אם הברית צריך להתחיל בין השבוע ה 4 ל 6 לפני זה צריך להשקיע בעצמך ולא לעזור לאנשים אחרים כדי שלא תהפוך "ללא רלוונטי". וזה אומר לא לשלוח תגבורים ולא עזרה בבנית שגרירות.

לאחר החודש השני ברית היא דבר חשוב מאד וכאן הכוח של המילים ודיפלומטיה חזק יותר מאשר החילים.

טיפים לתחילת השרת:
    לא להגן בתחילת השרת תמיד להבריח חילים להחביא משאבים בנקיק ולבזבז אותם לפני התקפה. כמו שאני אומר שוב אם תיכנס למילחמה בשלבים מוקדמים מהר מאוד תהפוך ללא רלוונטי וכל הפיתוח יתעכב. בלילה לשלוח את הצבא לטיול ארוך עד השעה שאתה יודע שתתחבר שוב למישחק.
    לא לתת לאף אחד להוצאיא ממך משאבים ולא לתת לאף אחד סיבה לבוא לביקור חוזר.
    לבנות נקיק שיספיק לאגור את כל המשאבים בזמן שאתה לא נמיצא ליד המחשב. מלכודות של הגאלים גם עוזרות מאוד.
    תמיד שואלים אותי כמה צבא צריך בהתחלה אז התשובה היא כל עוד הבזיזות חוזרות עם כמות נכבדה של משאבים זה אומר שאתה צריך עוד צבא ברגע שרוב הבזיזות חוזרת עם סכום של 0 0 0 0 זה אומר שיש לך מספיק צבא . בשלב הזה כדי להשקיע בשדות משאבים . מתי שיש יצור של 250-300 מכל משאב לשעה זה הזמן להתחיל במגורים מלכותים ולבנות כפר שני. כמוסן שאם הבזיזות טובות אפשר להתחיל לפני.
    נערך לאחרונה על ידי izildor, 12-10-2009 בשעה 17:58

אלופי באטלים הסמל האישי שלShisha

מדריך מצויין, קבל מוניטין

אתה באמת izildor???
    כנסו לפהה
    קטע| שגרה
    פליזז תגובות

Omer7642
    Guest

מדריך יפה... בנית פלא כבר בשרת 3? פשוט דיי... פרשתי משם... אגב, אם כן. באיזה רמה אתה? ואיזה דרגה אתה?

כן זה הוא =] אחלה מדריך ערן! מחכה בקוצר רוח להמשך!!! (הייתי נותן מוניטין אבל לא יודע איך xd)

אחלה מדריך אקח אותו לשרתים הבאים

בשרת 3 היתי מנהל של דיפנס בשרתים 2 ו 4 אני dopamine כרגע אני מעדיף לא להגיד איזה מקום אני אני צנוע
    תבדוק לבד

shasher
    Guest

מדריך יפה מאוד קבל מוניטין

הסמל האישי שלkessl

ציטוט פורסם במקור על ידי izildor צפה בהודעה
    במדריך הבא אני אנסה לתת לכם קצת ידע על המישחק ולחלוק את הנסיון שלי אחרי שנתים של מישחק בנית פלא עולם וניהול בריתות מובילות.
    המדריך מפורסם בלשון זכר אך פונה לשני המינים.

מטרת המישחק היא כמובן לבנות פלא עולם וגם להנות מהמישחק, דברים שלפעמים מנוגדים אחד לשני מכיוון שבשביל פלא עולם צריך להיות שחקן שקול ולא לקחת סיכונים מיותרים.
    לשחקן שהתחיל את המישחק אחרי שבוע 3 מפתיחתו אין הרבה סיכוי להיכנס לטופ של השרת.
    הזמן הטוב ביותר להירשם לשרת הוא היום הראשון לטוטאנים והיום השני לרומאים וגאלים.

הדבר החשוב ביותר בטרוויאן הוא הגישה שלכם וזמן שמקדשים למישחק ביום(ובלילה), יותר זמן=שחקן יותר טוב.

המישחק מורכב מ 90% דיפלומטיה ורק 10% מישחקיות.
    בשלבים ראשונים של המישחק רוב השחקנים נמצאים באותה רמה ומילחמה עם שחקן אחר גם אם בסופו של דבר ניצחת אותו תעכב אותך מול שאר השחקנים בשרת שאתה משחק.
    הטיפ הראשון לשחקן שרוצה ללכת עד הסוף הוא לדעת שכל יום שעובר ללא מילחמה הוא יום מוצלח בדרך לפלא. מכיוון שכל יום אתה פותח פער על מאות שחקנים אחרים שנימצאים במילחמות ולא מפתחים את הכפרים והצבא. שחקן שהיום ברמה שלך אחרי שבוע מילחמה בחודשים הראשונים של השרת יהפוך ללא רלוונטי בלי שאתה ביזבזת דקה אחת עליו, מכיוון שאתה תעבור אותו בכל המדדים של האוכלוסיה והצבא והוא היה עסוק במילחמה בצד אחר של המפה שלא קשורה אליך.
    ככל שהשרת מיתקדם יותר ויותר שחקנים הופכים ללא רלוונטים וככה הסיכוי שלך להגיע לטופ 100 בשרת גבוהה יותר.

אחרי ההקדמה נעבור לכמה טיפים יותר ספציפים:

בחירת שבט:
    כל שבט הוא שונה לחלוטין באופי ובהתאמה לשחקן שמנהל אותו.

רומאים: השבט הקשה ביותר לכל שחקן מתחיל ומתקדם. 95% מהרומאים הופכים לחוות בתחילת השרת יותר מכל שבט אחר.
    מתאים לשחקנים שהולכים להשקיע כמויות זהב גדולות במישחק בילבד. אחרי כל החסרונות הרומאים ששורדים את שלב הפתיחה ואמצע השרת ומגעים לרמות הגבוהות יהיו בלתי מנוצחים לקראת סוף השרת.

כמות זמן השקעה נידרשת: בינונית

טוטאנים: השבט שמתאים לשחקנים מכורים ולילדים בחופש גדול. לא דורש הרבה זהב אבל דורש השקע וזמן רבים במיוחד. אם יש לך זמן לבזוז 24 שעות ביום ואתה מכור לטרוויאן זה השבט בישבילך.
    אם אין לך זמן תבחר שבט אחר.

כמות זמן השקעה נידרשת : 24 שעות ביממה.

גאלים: שבט המומלץ ביותר לאדם הממוצע. השקעת זהב תעזור מאוד אבל לא בכמויות ואין תלות מוחלטת בזהב כמו הרומאים.
    תחילת מישחק שקטה המלקודות והנקיקים נותנים את הזמן להיתפתח התקפוה הבטובה של הגאלים הם אמצע השרת שם הם כבר גוברים על הטוטאנים והרומאים עדין לא מאימים.

בירה: כל המישחק צריך להיות בנוי סביב הבירה הכפר החשוב והמשמעותי ביותר בטרוויאן . הבירה חייבת להיות כפר "קרופר" 15 שדות יבול . הכפר צריך להיבנות כפר מיספר 2 או 3 תלוי בכמות הבזיזות של השחקן. תמיד יש לשאוף לקרופר עם כמה שיותר נוות מידבר ולפחות 75%.
    בבירה צריך לבנות את הצבא ההתקפי החזק רומאים אמפריאנים טואנים גרזנים גאלים לוחמי חרב. ובהמשך להוסיף סוסים בליסטראות ונוגחים. בבירה לא בונים חילי הגנה.
    שחקן עם זהב יכול לבנות את הבירה ללא עזרה של כפרים אחרים עלידי שימוש בהמרות יבול בשוק. והו יכול להמשיך לפתח כפרים אחרים וקרופרים אחרים כרגיל.
    שחקן ללא זהב חייב לפתח ב15*15 של הבירה לפחות 6-7 כפרים תומכים שנקראים פידרים שהשימוש העיקרי שלהם הוא שליחת משאבים לבירה.
    חילי הגנה: רצוי לבנות כפרים של 9 יבול שמתמחים בסוג אחד של חיל הגנה ולשדרג אותו בחרש השיריון.
    ברגע שהמשאבים מספיקים לכם לניהול שותף תעברו לבנות \לכבוש קופרים של 15 יבול ופשוט למלות אותם חילי הגנה ולעבור לכפר הבא.

ברית: תמיד טוב להיות בתוך ברית. אבל הקשר אם הברית צריך להתחיל בין השבוע ה 4 ל 6 לפני זה צריך להשקיע בעצמך ולא לעזור לאנשים אחרים כדי שלא תהפוך "ללא רלוונטי". וזה אומר לא לשלוח תגבורים ולא עזרה בבנית שגרירות.

לאחר החודש השני ברית היא דבר חשוב מאד וכאן הכוח של המילים ודיפלומטיה חזק יותר מאשר החילים.

טיפים לתחילת השרת: לא להגן בתחילת השרת תמיד להבריח חילים להחביא משאבים בנקיק ולבזבז אותם לפני התקפה. כמו שאני אומר שוב אם תיכנס למילחמה בשלבים מוקדמים מהר מאוד תהפוך ללא רלוונטי וכל הפיתוח יתעכב. בלילה לשלוח את הצבא לטיול ארוך עד השעה שאתה יודע שתתחבר שוב למישחק.
    לא לתת לאף אחד להוצאיא ממך משאבים ולא לתת לאף אחד סיבה לבוא לביקור חוזר.
    לבנות נקיק שיספיק לאגור את כל המשאבים בזמן שאתה לא נמיצא ליד המחשב. מלכודות של הגאלים גם עוזרות מאוד.
    תמיד שואלים אותי כמה צבא צריך בהתחלה אז התשובה היא כל עוד הבזיזות חוזרות עם כמות נכבדה של משאבים זה אומר שאתה צריך עוד צבא ברגע שרוב הבזיזות חוזרת עם סכום של 0 0 0 0 זה אומר שיש לך מספיק צבא . בשלב הזה כדי להשקיע בשדות משאבים . מתי שיש יצור של 250-300 מכל משאב לשעה זה הזמן להתחיל במגורים מלכותים ולבנות כפר שני. כמוסן שאם הבזיזות טובות אפשר להתחיל לפני.
    מדריך טוב. קבל מוניטין.

ציטוט פורסם במקור על ידי Mr Brooks צפה בהודעה
    כן זה הוא =] אחלה מדריך ערן! מחכה בקוצר רוח להמשך!!! (הייתי נותן מוניטין אבל לא יודע איך xd)
    אתה לא יכול לתת מוניטין.
    אפשר לתת מוניטין מדרגת שומר ומעלה.
    ציטוט פורסם במקור על ידי izildor צפה בהודעה
    בשרת 3 היתי מנהל של דיפנס בשרתים 2 ו 4 אני dopamine כרגע אני מעדיף לא להגיד איזה מקום אני אני צנוע
    תבדוק לבד
    הרגת אותי... אתה לא רוצה להגיד את המיקום שלך, אבל אמרת את השם שלך אז פשוט מעתיקים ומחפשים. חח
    ההבדל היחיד בין גאונות לטיפשות, הוא שלגאונות יש גבולות.

קרופרים ובירות - מתורגם

יפה ליראות את התלמידים גדלים ,וכותבים מדריכים .
    אחלה עבודה ,המשך .....אחרי האוצרות ???

maonx9
    Guest

אז אתה די ממליץ על גאלים,לא?
    כי הם השבט שהכי פחות עושה מלחמות(בדרך כלל) וכי קל לשחק איתו בצורה הגנתית,נכון?

עמוד 1 מתוך 6 123 ... אחרוןאחרון

Thread Information

Users Browsing this Thread

ישנם כרגע 1 משתמשים הקוראים באשכול זה. (0 חברים ו1 אורחים)